تکمیل سرگرمی سرگرمی عکس منتخب روز

تکمیل: سرگرمی سرگرمی عکس منتخب روز

سقف مهریه ١١٠ سکه با شرایط امروز اقتصادی همخوانی ندارد / ذوالقدر

عضو هیات رییسه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: زیاد کردن قیمت سکه موجب رواج طلاق و به زندان افتادن بعضی از جوانان شده است است.  ذوالق..

ادامه مطلب

امنیت خبر رسان تلگرام های ایرانی را تأیید نمی کنیم / وزير ارتباطات

وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات تاکید کرد: امنیت خبر رسان تلگرام های ایرانی را تأیید نمی کنیم. وزير ارتباطات: امنیت خبر رسان تلگرام های ایران..

ادامه مطلب

پرداخت «حقوق»ها قبل از آخر هر ماه / وعده صندوق بازنشستگی

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری یکی از برنامه‌های صندوق بازنشستگی کشوری را پرداخت حقوق پیش از آخر هر ماه بیان کرد و گفت: همه توان خود را در ماههای اخیر..

ادامه مطلب

۵۰ درصد جمعیت شهری در اوضاع قرمز ، اعتبار ۱۰۰۰ میلیارد تومانی جهت گذر از بحران آب

معاون راهبری و نظارت بر بهره‌برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب گفت: براساس برآوردهای صورت گرفته ۱۰۰۰ میلیارد تومان نیاز است تا بتوانیم بحران آب را در سا..

ادامه مطلب

در سال جاری، ون&quot، و &quot، تاکسی&quot، آلایندگی ۸برابری موتورسیکلت‌ها نسبت

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور، گفت: نوسازی ۳۰ هزار دستگاه تاکسی و ۱۰ هزار دستگاه ون را جهت امسال در دستور کار خواهیم داشت. نوسازی ۴۰ ..

ادامه مطلب

ممنوعیت‌هایی که حاجی‌ها را زیر شلاق و به زندان می‌برد

«حکم تماس با بدن نامحرم در مکه و مدینه از ۱۰۰ تا ۴۰۰ ضربه شلاق و تحمل ۲ تا ۶ ماه زندان و بلند کردن کفش در برابر مرقد مطهر پیامبر اکرم (ص) و قبور خلفا ت..

ادامه مطلب

بومی‌ ها می‌گویند کنار اجساد ردپایی بود! / تصویر العمل معاون عملیات

باید توجه داشت که بعد از سقوط هواپیما، در محل برف باریده و امکان ندارد که بعد از دو روز با وجود بارش برف ردپایی مانده باشد که نشان دهد کسی زنده بوده..

ادامه مطلب

ارسال پیامک میزان «شهریه» به خانواده‌ها ، ضوابط پذیرش در مدارس برند غیردولتی

رئیس شرکت مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه برگزاری هر گونه آزمون در مدارس مقطع ابتدایی غیردولتی از ابتدا ممنوع بوده هست، گفت: نحوه گزین..

ادامه مطلب

همچنان در حال رونویسی از رای دادگاه هستیم

وکیل‌مدافع متهم ردیف سوم پرونده موسوم به فساد نفتی با بیان اینکه رای صادره جهت موکلم 108 صفحه هست، گفت: ما در حال رونویسی از رای دادگاه هستیم.  ..

ادامه مطلب

مصصم‌تر از قبل، سلامت را به‌عنوان یکی از سه اولویت مهم خود برگزیده‌ایم / رییس جمهور

رییس جمهور در پیامی به کنفرانس جهانی پیشگیری و مبارزه با بیماری‌های غیرواگیر در مونته ویدئو اروگوئه، اعلام کرد: آمادگی کامل داریم تا تجربیات خود را با تمامی ..

ادامه مطلب