تکمیل سرگرمی سرگرمی عکس منتخب روز

تکمیل: سرگرمی سرگرمی عکس منتخب روز

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات حسینی، عابدزاده نبود که بخواهم یک میلیارد به او بدهم / رویانیان

میزان نوشت:محمد رویانیان در خصوص اینکه چه اتفاقی افتاده که سید حسین حسینی دروازه بان حال حاضر استقلال را سال ها پیش جذب نکرده و اینکه آیا دو برابر استقلال به ای

حسینی، عابدزاده نبود که بخواهم یک میلیارد به او بدهم / رویانیان

رویانیان: حسینی، عابدزاده نبود که بخواهم یک میلیارد به او بدهم

عبارات مهم : استقلال

مدیرعامل اسبق پرسپولیس می گوید: «مگر حسینی از آزمون و جهانبخش بزرگ تر است؟»

میزان نوشت:محمد رویانیان در خصوص اینکه چه اتفاقی افتاده که سید حسین حسینی دروازه بان حال حاضر استقلال را سال ها پیش جذب نکرده و اینکه آیا دو برابر استقلال به این دروازه بان پیشنهاد مالی داده بوده اظهار داشت: متاسفانه آقای فردوسی پور کمی جوسازی می کند. ما آن وقت که حسینی را می خواستم یک جوان بود که ۱۸، ۱۹ سال زیاد نداشت. من می خواستم در صورت آمدن به پرسوپولیس جهت او منزل ای بگیرم و خانواده او را هم به پایتخت کشور عزیزمان ایران بیاورم، چون مسئول کار من بودم. اتفاقا یک آپارتمان ۶۰ متری که جهت یکی از خارجی هایمان بود را می خواستم به خودش و خانواده اش بدهم. من حتی در مورد خبر صادقیان هم همین کار را کردم آن وقت به صادقیان گفتم تا زمانی که خانواده اش را به پایتخت کشور عزیزمان ایران نیاورد جهت او منزل نمی گیرم و اجازه نمی دهم مجردی زندگی کند.

حسینی، عابدزاده نبود که بخواهم یک میلیارد به او بدهم / رویانیان

وی ادامه داد: طوری می گویند من دو برابر استقلال به حسینی پیشنهاد دادم که انگار آن موقع مبلغ قراردادش چقدر بود. نهایتا استقلال می خواست ۲۰ میلیون به حسینی بدهد و من هم کمی زیاد از آن می خواستم بدهم. حسینی یک دروازه بان جوان بود که می خواستیم جهت دروازه بان دوم یا سوم او را بگیریم. حسینی عابدزاده نبود که بخواهم یک میلیارد به او پول بدهم! او یک جوان بود که از شیراز می خواست به پایتخت کشور عزیزمان ایران بیاید مگر مبلغ قرارداد یک جوان با کلوب بزرگی مثل پرسپولیس یا استقلال چقدر است؟ انگار قرار بوده دو برابر بیرانوند به او پول بدهم.

مدیر عامل پیشین کلوب پرسپولیس خاطر نشان کرد: استعداد یاب های ما حسینی را شناسایی کرده بودند و می خواستیم او را به عنوان یک بازیکن جوان و با استعداد جذب کنیم.

رویانیان در پاسخ به این پرسش که آیا از جذب نکردن حسینی جهت پرسپولیس پشیمان است یا خیر؟ گفت: آیا باید پشیمان باشم؟ حسینی که از جهانبخش و آزمون بزرگتر نیست. من با جهانبخش و کلوب داماش قرار داد بستم وحتی چک هم دادم جهت جهانبخش و خانواده اش منزل هم گرفتم ولی خودش به من زنگ زد و گفت که اجازه بدهم که به خارج برود یا سردار آزمون که با او ۱۵۰ هزار دلاری قرار داد بستم و یک منزل هم جهت او و خانواده اش آماده کردم، ولی پدرش از من خواهش و تمنا کرد که اجازه بدهم سردار به روسیه برود. من این پرسشها را ادعا می کنم واقعا اگر خلاف این است همین افراد بیایند و بگویند.

میزان نوشت:محمد رویانیان در خصوص اینکه چه اتفاقی افتاده که سید حسین حسینی دروازه بان حال حاضر استقلال را سال ها پیش جذب نکرده و اینکه آیا دو برابر استقلال به ای

وی افزود: فرشاد احمدزاده زمانی که به سن سربازی رسید با او قرارداد سه ساله بسیتم تا بعد از سربازی به پرسپولیس برگردد. حتی زمانی که احمدزاده در تبریز بود با او مدام در تماس بودم. محسن مسلمان را هم به همین ترتیب جذب کردم. مدیرعامل پیشین کلوب پرسپولیس گفت: روزبه چشمی را خودم به پرسپولیس آوردم، ولی زمانی که رفتم او را بیرون کردند یا مرتضی تبریزی را زمانی که در پاس همدان بود دیدم و او را به دفترم آوردم و حتی قرارداد هم نوشتیم. بهنام برازی، کنعانی زادگان و یعقوب کریمی هم جزو آن دسته بازیکنانی بودند که با آنها صحبت کردم. این وسط حسینی جوان یک بازیکن بود که به پرسپولیس نیامد.

واژه های کلیدی: استقلال | خانواده | پرسپولیس | دروازه بان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz