تکمیل سرگرمی سرگرمی عکس منتخب روز

تکمیل: سرگرمی سرگرمی عکس منتخب روز

قیمت مرغ تا 40 روز دیگر کم کردن می‌یابد

مدیر تنظیم بازار شرکت جهاد کشاورزی خوزستان گفت: با زیاد کردن میزان عرضه مرغ در دوره آینده و با توجه به جوجه‌ریزی‌های انجام گرفته، شاهد روند کاهشی قیمت..

ادامه مطلب

قیمت نفت به ۴۵ دلار سقوط می‌کند؟

اد مورس، مدیر تحقیقات کالای “سیتی گروپ” در مصاحبه با فایننشیال پست خاطرنشان کرد نفت ممکن است تا ۱۲ ماه آینده به ۴۵ دلار در هر بشکه بازگر..

ادامه مطلب

افزایش قیمت نفت با بسته شدن تنگه باب المندب و توقف حمل و نقل نفت سعودی‌ها

امروز قیمت نفت در بازارهای جهانی به علت بسته شدن تنگه باب المندب و متوقف شدن حمل و نقل نفت سعودی‌ها، زیاد کردن یافت. افزایش قیمت نفت با بسته شد..

ادامه مطلب

غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران یکه تاز افزایش مسکن

از ابتدای سال 97 که بازارهای ارز و طلا دچار نوسانات و به هم ریختگی‌های خارق عادت بودند، بازار مسکن که سال‌ها درگیر رکود قیمتی بود و واحدها حتی به نازل‌ترین ..

ادامه مطلب

شروع پیش فروش سکه از ۱۵ بهمن

مدیرکل ریالی و نشر بانک مرکزی گفت: پیش فروش سکه از ۱۵ بهمن ماه امسال و از طریق کلیه شعب بانک ملی در سراسر کشور انجام خواهد شد.  شروع پیش ..

ادامه مطلب

تنگدستی شاغلان فقر سالمندان

از سال ٨٤ به بعد حداقل دستمزد به پایین‌تر از خط فقر سقوط کرد هرم سنی فقرا به سمت میانسالی رفته و تحرک طبقاتی و درآمدی کم کردن پیدا کرده است  تن..

ادامه مطلب

اگر روند دولت خاتمی ادامه داشت، الان قیمت بنزین بالای 1500 تومان می شد / پزشکیان

مسعود پزشکیان با اشاره به ارائه لایحه بودجه سال 97 به مجلس و احتمال زیاد کردن قیمت بنزین، گفت: اگر روند دولت آقای خاتمی راجع به زیاد کردن قیمت حامل های انرژی ا..

ادامه مطلب

دلار چهار هزار و 147 تومان ، سکه طرح قدیم اوج رفت

سکه طرح قدیم یک میلیون و 380 هزار و 500 تومان و سکه طرح تازه یک میلیون و325 هزار تومان به فروش رسید.  سکه طرح قدیم اوج رفت / دلار چه..

ادامه مطلب

یارانه نقدی شهریورماه بامداد یکشنبه واریز می شود

هفتاد و نهمین مرحله یارانه نقدی ، بامداد یکشنبه ۲۶ شهریورماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.  یارانه نقدی شهریورماه بامداد یکشنبه و..

ادامه مطلب

دلار سه هزار و 840 تومان ، تکانه های مثبت بازار سکه در نخستین روز هفته

سکه طرح قدیم یک میلیون و 213 هزار و 300 تومان و سکه طرح تازه یک میلیون و 179 هزار تومان به فروش رسید.  تکانه های مثبت بازار سکه در نخ..

ادامه مطلب